مرکز خرید و فروش انواع اسکای لایت
خانه / اسکای لایت / شرکت پخش اجرای سقف اسکای لایت

شرکت پخش اجرای سقف اسکای لایت

شرکت سقف اسکای لایت که در زمینه پخش و اجرای این نمونه سقف فعالیت می کند، انواع مختلفی از آن را با اندازه های مختلف و طراحی های گوناگون در سراسر کشور پخش و عرضه می‌ کند و همچنین با دارا بودن تیم قوی و متبهر در زمینه اجرای این نمونه سقف ها، قادر است تا فضای زیبا و مدرن را برای مصرف کنندگان و علاقه مندان ایجاد نماید، شرکت پخش اجرای اسکای لایت این محصول را به صورت عمده و با بهترین طرح و کیفیت در سراسر کشور پخش می کند.

شرکت پخش اجرای سقف اسکای لایت

فرآیند تولید سقف اسکای لایت

فرآیند تولید سقف اسکای لایت سقف که به عنوان پوششی برای فضاهای مختلف محسوب می‌ شود، دارای مدل های مختلف بوده و به طور معمول و مرسوم با استفاده از آجر، تیرچه بلوک، فوم و موارد مختلف دیگر طراحی و اجرا می گردد، دارای نقش محافظت کننده از ساکنین و فضای کاربری بوده و با مدل های مختلفی اجرا می شود.

یکی از زیباترین و خاص ترین نمونه سقف هایی که دارای طراحی فانتزی و مدرن بوده و استفاده از آن در بین بسیاری از مکان‌ های مختلف از محبوبیت بالایی برخوردار گردیده است، سقف اسکای لایت می باشد که قادر است نور را به صورت مستقیم در تمام فضای کاربری پخش نماید و باعث روشن شدن بیشتر محیط گردد و از آن در محیط های مختلف مانند رستوران ها و فست فودها کافی شاپ ها و موارد مختلف دیگر استفاده می شود.

این نمونه سقف دارای اندازه و ابعاد های مختلف بود و فرآیند تولید آن به این گونه می باشد که با توجه به فضای کاربری و مورد استفاده از آن، از قوطی و آی پی های فولادی استفاده می‌ شود و در جهت مقاومت و استحکام بیشتر آن از اسکای لایت آلومینیومی برای محافظت از شیشه استفاده می گردد و در نهایت با جوشکاری آن باعث استحکام و مقاومت ببشتر سقف می گردند، این نمونه سقف ها دارای انواع مختلف می باشند و به صورت تک شیب، دو شیب، گنبدی و ساده طراحی و تولید می گردند و استفاده از آنها بستگی به سلیقه فرد و مصرف کننده دارد و علاوه بر این که دارای کاربرد سقف می باشند برای استفاده در نما و پنجره نیز بسیار زیبا و مناسب می باشند.

فروش انواع سقف اسکای لایت

فروش انواع سقف اسکای لایت فروش سقف اسکای لایت از طریق واحد فروش و نمایندگی عرضه کننده آن سبب می شود تا افرادی که به این نمونه سقف علاقه زیادی دارند بتوانند به راحتی آنها را سفارش داده و خریداری نمایند و از آن برای محیط های کاربردی و مورد نیاز خود استفاده نمایند.

فروش انواع سقف اسکای لایت از طریق این سایت اینترنتی انجام می‌ شود و مجموعه فروش ما که به عنوان نمایندگی اصلی در عرضه و فروش این محصول معرفی می‌ شود آن را به صورت مستقیم و بی‌ واسطه از طریق این سایت اینترنتی در معرض فروش قرار داده است و زمینه خرید را برای سایر خریداران و متقاضیان در سراسر کشور فراهم نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

اجرای اسکای لایت | اجرای سیستم اسکای لایت

سیستم اسکای لایت و شیوه اجرای آن در ساختمان های مدرن امروزی را می توان به عنوان پیشنهادی ویژه در جلوگیری از هدررفت منایع انرژی در نظر گرفت. یعنی امروزه برای جلو

دیدگاهتان را بنویسید