مرکز خرید و فروش انواع اسکای لایت
خانه / اجرای اسکای لایت / اجرای اسکای لایت | اجرای سیستم اسکای لایت

اجرای اسکای لایت | اجرای سیستم اسکای لایت

دیتیل نصب اسکای لایت کرتین والی

سیستم اسکای لایت و شیوه اجرای آن در ساختمان های مدرن امروزی را می توان به عنوان پیشنهادی ویژه در جلوگیری از هدررفت منایع انرژی در نظر گرفت. یعنی امروزه برای جلوگیری از اتلاف انرژی از اجرای اسکای لایت استفاده میکنند .با کمک این نوع از نماهای ساختمانی جدید، ضمن زیبایی بیشتر می توان از سلامتی بهتر در جسم و روح نیز بهره مند گردید.

اگر به شهرهای شمالی کشور سر زده باشید و احتمالا ویلایی را به عنوان استراحت برگزیده کرده اید، به تفاوت سبک معماری این شهرها با دیگر استان ها پی خواهید برد.
اغلب سقف خانه هایی که در شمال کشور قابل اجرا هستند، قالب و شکلی شیروانی را داشته که این موضوع تا حد زیادی بستگی به شرایط آب و هوایی این منطقه دارد.
اما در قسمت سقف این بناها عمدتا از شیشه هایی بازشونده یا ثابت بهره گیری می نمایند که کار تهویه هوا را انجام خواهد داد؛ زیرا به دلیل گرمای زیاد هوای داخل ساختمان گاها دچار سنگینی شده که تنفس را مشکل می سازد.
به این نوع از سقف ها در اصطلاح مهندسی، اسکای لایت گفته می شود که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

اجرای سیستم اسکای لایت تنها محدود به شمال کشور نمی شود و هدف از طرح مثال بالا جهت روشنایی و قابل فهم بودن کاربرد این نوع از نماها می باشد.
تقریبا هیچ نوع محدودیتی در استفاده و کاربرد سیستم های مدرن اسکای لایت وجود ندارد و هر فرد می تواند اقدام به نصب و راه اندازی این مدل از نماهای جدید نماید.
سقف های اسکای لایت در تنوع گسترده ای تولید و پخش می گردد که هر کدام نیز قابلیت استفاده در یک نوع مکان با ویژگی های منطبق را خواهد داشت.

اجرای اسکای لایت | اجرای سیستم اسکای لایت

اجرای سیستم اسکای لایت در نمای ساختمان

اجرای سیستم اسکای لایت در نمای ساختمان موجب می گردد که تا حد زیادی نور داخل ساختمان تأمین گردد و از هدررفت انرژی جلوگیری شود.
از طرف دیگر با کمک این سیستم جدید نمای ساختمان، می توان به شکلی طبیعی و مفید از نور خورشید بهره مند شد و از مزایای آن استفاده نمود.

از جمله مزایای که می توان برای سیستم اسکای لایت نام برد عبارت است از:

 1. تأمین نور و انرژی
 2. عایق صدا
 3. جلوگیری از ورود و خروج صدا به داخل ساختمان
 4. پیشگیری از ورود صداهای مزاحم به داخل
 5. مقاومت عالی در برابر پدیده های طبیعی مانند باران، تگرگ و…
 6. در اختیار قرار دادن دید وسیع از پهنای آسمان
 7. مشاهده بهتر زیبایی های طبیعی
 8. بهره مندی از روشنایی طبیعی در داخل ساختمان
 9. عامل مؤثر در تهویه هوا
 10. بهره مندی از امنیت بیشتر در کنار زیبایی ساختمان

قیمت اجرای اسکای لایت

قیمت اجرای سیستم اسکای لایت در بازار با توجه به این که از چه سایز و جنسی برخوردار باشد، متفاوت در نظر گرفته شده است.
هدف از اجرای سیستم هایی ساختمانی چون اسکای لایت ها آن است که:

 1. از زیبایی طبیعی استفاده نمود
 2. از نور طبیعی محیط بهره مند گردید.
 3. از تهویه مطبوع برخوردار شد.
 4. از هوای سالم برخوردار گردید.
 5. به زیباتر شدن نمای ساختمان یاری رساند.
 6. امنیت نمای ساختمان را بالا برد.
 7. از زیبایی های بیرونی ساختمان بهره مند شد.
 8. به داشتن محیطی سالم تر کمک نمود.

فروشنده مستقیم سیستم اسکای لایت

اجرای سیستم اسکای لایت توسط فروشندگانی انجام می گیرد که به طور مستقیم به تولید و پخش آن در بازار می پردازند.
زیرا به خوبی با قابلیت ها و مزایای بکارگیری این نوع از سیستم ها آشنایی کافی دارند.
به عقیده فروشنده نماهای مختلف ساختمانی از سیستم اسکای لایت در زمینه های زیر می توان بهره گیری نمود:

 1. باغچه های باز و سرپوشیده
 2. گلخانه های زمستانی و تابستانی
 3. پاساژهای تجاری و در ارتفاع بالا یا کوتاه
 4. حیاط های سرپوشیده و روباز در منازل ویلایی

خرید بهترین سیستم اسکای لایت

خرید بهترین اجرای سیستم اسکای لایت را باید از طریق شرکت های معتبر تولیدکننده ای انجام داد که به طور مستقیم اقدام به تولید یا پخش آن در بازار می نمایند زیرا:

 1. به خوبی با موارد کاربرد آن آشنایی دارند.
 2. مزایا و معایب این نوع از سیستم ها را می شناسند.
 3. تعیین کننده نرخ قیمت در بازار هستند.
 4. خریدار را در اتخاذ تصمیم نهایی یاری می رسانند.

مرکز طراحی و اجرای اسکای لایت

مرکز طراحی و اجرای اسکای لایت اجرای اسکای لایت:  یکی از شرکت های  اجراکننده ی اسکای لایت شرکت آلوکد می باشد .علاوه بر آن شرکت فعال دیگر در زمینه ی اجرای اسکای لایت ، شرکت جام جم سازه است که در اجرای اسکای لایت به شکل عظیم فعالیت می کند و نمونه های متنوعی را در سایت خود ارایه می دهد . در قیمت اجرای اسکای لایت چیزی که باید در نظر گرفت این است که اجرای اسکای لایت نسبت به هزینه ای که برای هدر رفتن انرژی می رود کاملا به صرفه تر است یعنی اینکه شما در واقع سود می کنید یا سرمایه گذاری می کنید ،چون بابت پولی که از پیش پرداخت می کنید ( یعنی امروز پولی را بابت اسکای لایت پرداخت می کنید ) در آینده از مصرف انرژی شما کاسته می شود این یعنی سودی که ذر سال های  آتی به دست می آورید.(فردا از شر هزینه های اضافی مصرف زیاد الکتریسته جلوگیری می شود ،زیرا اسکای لایت از انرژی طبیعی استفاده می کند )

انواع اسکای لایت در بازار های داخلی

انواع اسکای لایت در بازار های داخلیشرکت جام جم سازه انواع اسکای لایت را در سایت خود طبقه بندی نموده است که با توجه به آن به طبقه بندی انواع  مدل اسکای لایت در بازارهای داخلی می پردازیم. بعضی از مدل های اسکای لایت ها ساختاری پیرامونی دارند بعضی سینگل اسلوپ هستند یعنی یک یا تک شیب می باشند ، نوع دیگرشبیه به آن است دو شیب یا همان دو شیبه است ،بعضی دیگر از انواع آن گنبدی شکل اند ،بعضی حالت سایه بانی دارند؛ مثل اتاق هایی برای حمام آفتاب هستند . مدلی های دیگری هم در بازار داخلی موجود هست مثل اسکای لایت خط الراسی که انتهایی باز یا شیشه ای دارند . باتوجه به تنوع اسکای لایت های موجود در بازار در می یابیم که اسکای لایت در بازار داخلی ناآشنا نیست .  البته اسکای لایت ها بسته به فضای موجود طراحی می شوند شرکت ها فضای بیشتری برای اجرای اسکای لایت دارند ولی منازل در این حد نیستند و نسبت به فضاهای بزرگی مثل شرکت ها محدودیت دارند علاوه بر آن ،  شرکت ها پررنگ ترین  مشتریان این محصول هستند ،چون اسکای لایت فضایی کاری بهتری را فراهم می کند علاوه بر زیبایی محیط کار حال فارغ از جنبه های مثبتی که دارد مثل جذب مشتری و کار بهتر کارکنان و … در مصارف هم صرفه جویی چشم گیری انجام می شود .

اسکای لایت چیست؟

اسکای لایت چیست؟پس از این توضیح ها حتما کنجکاو شده اید که بدانید این اسکای لایت چیست و چه کاربردی دارد . اسکای لایت واژه ای انگلیسی است و از روی واژه ی آن می توان حدس هایی زد .اسکای اگر آسمان باشد و لایت روشنی و روشنایی میتوان نتیجه گرفت که منظور آسمان روشن است . اسکای لایت یک سقف است سقفی که درواقع مثل سقف نیست سقفی که پنجره دارد و آسمان دیده می شود با این سقف روشن دیگر نیازی به لامپ روشن نیست زیرا روشنی آسمان کافی است .در اسکای لایت ها  از نور طبیعی بهره گرفته می شود و در مصرف انرژی صرفه جویی صورت می گیرد. علاوه بر صرفه جویی ، اسکای لایت یک روش مدرن است که به خانه جذابیت می بخشد .

مرکز خرید و فروش مدل های متنوع اسکای لایت

مرکز خرید و فروش مدل های متنوع اسکای لایتدفتر مهندسی کانسپت در زمینه ی اسکای لایت فعالیت می کند یک مرکز خرید و فروش مدل های متنوع اسکای لایت است . برای یافتن بهترین قیمت اسکای لایت باید به سایت ها مراجعه کرد و با توجه به مقایسه تصمیم نهایی را گرفت . با توجه به اینکه اجرای اسکای لایت دیگر امری بسیار دور نیست فروش اسکای لایت و  هم چنین خرید اسکای لایت با انجام یک جستجو در گوگل قابل انجام است . مدل های متنوع اسکای لایت باعث جذب مشتری و فروش بهتر آن می شود.  همواره هستند کسانی که دوست دارند متفاوت باشند و منزلی متفاوت با دکور متفاوت داشته باشند ، اسکای لایت زمینه این متفاوت بودن را فراهم می کند و رضایت مشتریان را جلب می کند زیرا پدیده ای کاملا مدرن و مخصوص سخت پسندان است .

کلیه خدمات قابل ارائه در دفتر مهندسی کانسپت

طراحی نما | اجرای نما | آجر و سنگ | سرامیک خشک | سنگ  خشک | شیشه

اجرای نمای فریم لس | فروش پروفیل و ادوات فریم لس | اسپایدر

اجرای کرتین وال | فروش لامل و ادوات کرتین وال | لامل | سمنت بورد | فایبر گلاس | آکوا پنل

| نرده های آلومینیومی | هندریل شیشه ای

اجرای لوور آلومینیومی | فروش ادوات و لوور | کامپوزیت

فروش انواع پروفیل های آلومینیومی | آهن | چوب | چوب پلاست | رنگ |

سقف شیشه ای | اسکای لایت SKY LIGHT | سقف متحرک(شیشه ای، پلی کربنات ، پارچه ای)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اجرای سقف اسکای لایت

شرکت سقف اسکای لایت که در زمینه پخش و اجرای این نمونه سقف فعالیت می کند، انواع مختلفی از آن را با اندازه های مختلف و طراحی های گوناگون در سراسر کشور پخش و عرضه